Ľudové napravenie

Poradenstvo

MasÁŽne krÉmy na predaj

ALPA krÉm francovkovÝ

– bylinný masážny

Je ideálnym doplnkom už osvedčenej francovky ALPA. V jemnom emulznom základe sú obsiahnuté rovnaké prírodné silice ako v liehovej francovke, navyše obohatené o olej z obilných klíčkov, ktorý dodáva pokožke hebkosť a vláčnosť a je zdrojom vitamínov E a B. Vďaka svojim účinným zložkám chráni pred vonkajšími vplyvmi, podporuje prekrvenie pokožky, regeneruje a uvoľňuje svalstvo. Pomáha odstraňovať únavu po námahe, osviežuje a chladí zároveň.

Balenie: 40 g

Cena: 2 €

(5 € za 100 g)

EMSPOMA sport

– hrejivá emulzia

Je určená na masáž aj automasáž pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Masáž hrejivou emulziou navodí pocit silného prehriatia a prekrvenia pokožky s dlhodobým účinkom. Má výborný masážny sklz a zároveň neupcháva póry pokožky. Preto je vhodná na použitie aj tesne pred záťažou, ako vrcholových športovcov, tak i bežných spotrebiteľov.

Balenie: 200 g

Cena: 5 €

(2,5 € za 100 g)

EMSPOMA sport

– regeneračná emulzia

Masáž regeneračnou emulziou s unikátnou kombináciou účinných látok gáfra a Metyl Salycilatu výrazne pôsobí na rýchlu úľavu po fyzickej záťaži. Je určená k masáži aj automasáži nielen vrcholových športovcov, ale aj bežných spotrebiteľov po športovom výkone či namáhavých pracovných výkonoch a tým zmierňuje pocity únavy. Má výborný masážny sklz a zároveň neupcháva póry pokožky.

Balenie: 200 g

Cena: 5 €

(2,5 € za 100 g)

Objednávka tovaru:

Obchodné podmienky:

Dodanie tovaru:

Po vyplnení objednávkového formulára je možné si vyzdvihnúť objednaný tovar na adrese výdajne elektronického obchodu: TRNAVA, Sladovnícka 13, 1.poschodie.
Pri vstupe do výdajne elektronického obchodu prosím dodržiavajte všetky hygienické opatrenia úradov verejného zdravotníctva.

Platba:

Na výdajnom mieste elektronického obchodu je možé platiť iba v hotovosti.