Ľudové napravenie

Poradenstvo

Komu môŽe pomôcŤ ĽudovÉ napravenie:

Veľa starších a dokonca už aj mladých ľudí trpí bolesťami chrbta, krížov, alebo kĺbov. Stávajú sa závislými na liekoch tlmiacich ich bolesti. Avšak tieto iba potláčajú príznaky, zatiaľ čo skutočná príčina bolesti sa často nezistí a nelieči. A práve aj týmto ľuďom môže manipulácia výrazne pomôcť napravením kĺbov a stavcov.

Riešia sa problémy a posuny stavcov a medzistavcovej platničky v chrbtici, tie totiž môžu vyvolať bolesti nielen v samotnej chrbtici a okolitých končatinách, ale aj vo vnútorných orgánoch, ktoré sú nervovou sústavou s chrbticou prepojené. Vo veľa prípadoch môžu tieto problémy spôsobiť slabší alebo len minimálny prenos neurónov v nervovej sústave k jednotlivým orgánom, čo môže vyvolať dokonca aj príčinu vzniku astmy, vysokého tlaku, dýchavičnosti, žalúdočných problémov, migrény, zácpi, menštruačný obtiaží, neplodnosti a veľa iných..

Snaží sa svojimi skúsenými rukami napraviť posunutie chrbtových a krčných stavcov, ramenných, bederných, kolenných kĺbov, panvovej a krížnej kosti, klúčnej kosti, rebier, zápästia, kolien, kotníkov, ale aj uvoľnenie svalov a šliach. Pokiaľ má náležité skúsenosti, môže liečiť pacientov všetkých vekových skupín, počínajúc kojencami a končiac staršími osobami. Môže pomôcť väčšine pacientov, ktorý trpia nejakým druhom bolesti pohybového aparátu, kostrového svalstva a obzvlášť bolesťami chrbta v krížoch.

Bežnou obtiažou, ktorú môže liečiť, je bolesť hlavy. Vo väčšine týchto prípadov ju spôsobuje buď napätie sťahujúcich sa krčných svalov, posunutie krčných stavcov a medzistavcových platničiek po rôznych úrazoch, alebo dokonca aj stres a žalúdočné problémy. Pomáhajú aj aktívnym alebo pasívnym športovcom, ktorí trpia množstvom zranení vrátane natiahnutých svalov, stiahnutých svalov (tzv. koňarov), vyvrtnutých kĺbov, vykĺbených kolien, vykĺbených tenisových a golfových lakťov.

Obrázok možných obtiaží: Chrbtica..........................